1

بابه‌ت: هاوسەرایەتی پێش 21 ساڵ قوماره !!!

[size=16]به بڕوای من زۆربه ی ئه و کوڕو کچه لاوانه ی پێش 21 ساڵی ده چنه ژیانی هاوسه ریه وه پاشان له کرده وه ی خۆیان په شیمان

ئه بنه وه ،به داخه وه ئه ڵێم به زۆری گه وره کان هانی ئه م جۆره زه واجانه ئه ده ن ،چونکه له ناخه وه له و بڕوایه دان که ئه م زه واجه ئه سه رێکی باشی بۆ جگه ر

گۆشه که یان هه یه و بۆ گه شه ی سۆزداری و ئارامی فیکری به سووده زۆر دایک باوک ئه ناسم بۆ ریگه گرتن له تێوه گلانی ڕۆڵه کانیان به فه سادو خراپاکاری به

په له هه وڵ بۆ به هاوسه رکردنیان ئه ده ن له کاتێکا چونه ژیانی هاوسه ری پێش 21 ساڵ بریتیه له بڕیارێکی په له و نه زانانه وه هه ر بۆیه ڕوبه ڕووی مه ترسی

فراوان ئبێته وه . به زۆری ئه و کوڕو کچانه ی مل بۆ ئه م جۆره ژیانه هاوسه ریه ئه ده ن که خاوه نی گه شه ی سۆزداری پێویست نین به پێی هه وه س و ئاره زوو

ئه جوڵێنه وه به بێ زانیاری پێویست بۆ کپ کردنه وه ی ئاگری هه واو هه وه سیان بڕیاری نه زانانه ئه ده ن و به زووی په نجه ی په شیمانی ئه گه زن.... [/size]

رۆژێک ژیان له‌ مردنی پرسی:

بۆچی خه‌ڵک منیان خۆشده‌وێ و تۆیان خۆشناوێت؟

مردن وتی چونکه‌ تۆ درۆزنێکی جوانی ،

به‌ڵام من راستیه‌کی به‌ ئازارم .

2

وه‌ڵام: هاوسەرایەتی پێش 21 ساڵ قوماره !!!

سەردێری بابەتەکەت زۆر بەهێزە و قسەکان زۆر تەواون، من خۆم بینیومە گەنجی تەمەن ١٩ ساڵ ژیانی هاوسەری پێکهێناوە لەگەڵ کچێکی هوتەمەنی خۆی پاشان دوای چەند مانگێك بەهۆی روودانی چەندین کێشەی کۆمەڵایەتی و دەروونی بەشێوەیەکی ناشرین لێك جیابوونەتەوە، زۆر بەداخەوە.

دەستت خۆشبێت لیندا خان بابەتەکەت بەسوودە.

3

[size=16]زور سوباس بؤ توش دةست خوش بؤ راى بةريزت تائيستا 14 كةس ئةم بابةتةى خويندؤتةوة بةلام 

تةنيا بة لاى جةنابت كارى كةر بووة كةجى بابةتيكى زور بة سوودة بؤ ئةوانةى كة تا ئيستا نةجووينة زيانى هاوسةرى بةندى

ليوةر دةكرن بةلام هيج راييان دةر نةبريوة لةوانةية ئةم بابةتة تووشى دوو دلى كردبن ئايا ئةمة راستة يان نا ئةم بابةتةم لة

كاتى نووسى كة ريزةى تةلاق لة كوردستان زور زيادى كردووة ئةمةش كومةلكا بةرةو باريكى نا ئاساييى دةبات بؤية تكا دةكةم

ئةوانةى جارى تةمةنيان بجووكة با بير بكةنةوة جارى زووة بو ئةم كارة جونكة تو بير لةوة بكةوة زور كار هةية سالى رابردوو

كردووتة ئةم سال بير دةكةيةوة جون ئةم كارةت كردووة شةرم دةكةى ئةم سال دووبارةى بكةيةوة بوية ئةليم روز لة دوا رؤز بيرت

كةورة دةبيت ئةو كاتة زيانى هاوسةرى بيك بينة كة تةواو كامل بوويتة و بة باشى رةش و سبى جيا دةكةيةوة ئامادة باشييكى

زؤرت هةيةو تواناى بةربرسياريتيت تيايية و كونجاووى بو هاوسةر كيرى ,, [/size]

4

دەست خۆش بۆ بابەتەکە
زۆر راستە ئەوە کێشەکەیە کە ئەو دووکەسە هیچ نازانن لە ژیانی هاوسەری و رۆشنبیری هاوسەری و جنسی و شتی تریان نیە
هێشتا هەر بەعەقڵێکی منداڵانە بیر دەکەنەوە هەندێ جار بەراستیش هاوسەری عەقڵی منداڵانی ناوێ
وە رێژەی سەکەوتنی ئەو جۆرە هاوسەریە لەو تەمەنە زۆر کەمە
هیوادارم ئەو کەسەی لەوتەمەنەیە بە عەقڵێک بیر بکاتەوە کە چۆن ژیانی خۆی بەرێوە دەبا و بەبەختەوەری دەژی
نەك بۆ خۆشی بیهێنێ بڵی خوا گەورەیە
دووبارە دەست خۆش

پێغه‌مبه‌ر(د.خ) ده‌فه‌رموێ:له‌کاری چاك و په‌سند هیچ شتێك بێ نرخ سه‌یر مه‌که‌،ئه‌گه‌ر ئه‌وه‌ش بێ به‌روو یه‌کی خۆش و کراوه‌ رووبه‌رووی براکه‌ت ببیه‌وه‌.

اللهم انى ظلمت نفسى ظلما كثيرا ,ولا يغفر الزنوب الا انت ,فاغفرلى مغفره من عندك وارحمنى ,انك انت الغفور الرحيم)
خوايه من ستةمم له نةفسى خوم كردووه ستةميكى زورو كةس له كوناهو تاوان خوش نابيت جكه له زاتى تو,ساخوايه ليم خوش ببه بةليخوشبونى خوت و رةحمم بى بكه ,بةراستى خوت ليبورده و بةخشندةيت

http://www.tvquran.com/banr/tvquran_6.gif

5

بابەتێکی زۆر جوانە قسەکەشت زۆر راستە چونکە زانایان ئەوەیان دەرخستووە کە مێشک دەگاتە رادەی کۆتایی گەشەی لە تەمەنی ٢٥ ساڵی بەڵام فێربوون تا مردن هەر دەمێنێت.  بۆییە هاوسەرایەتی پێش ئەم ماوەیە باش نییە چونکە کاتێ تووشی کێشەیەک ببیت مێشکت نەگەیشتبێتە ئەو ڕادەییەی کە بتوانی کێشەکە چارەسەر بکات بۆییە وا باشترە تابکرێت سەبر بگری و چاوەرێ بکەی چونکە هاوسەراتی شتێک نییە کە هەموو رۆژ بیکەیت.

One Beautiful Heart Is Better Than Thousand Beautiful Faces

Contact Info: [email protected]

MFA @ Facebook: Facebook.com

http://www.xeyal.net/forum/mfa/rsm.jpg
http://cb.amazingcounters.com/counter.php?i=2692300&c=8077213

6

ده ست خؤش بؤ ئه م بابه ته جوانه !!!!!!

به راى من له 22 سال به ره و سه ره وه ئينجا كج و كور بجنه نيو زيانى هاوسه ريه وه ئينجا زؤر باشه

http://i49.tinypic.com/ejbk2v.jpg

ئه‌گه‌ر ئاگری قیامه‌ت بمسوتێنێ
                                  ئاوی ده‌ریا بمخنكێنێ
                                                      ناوت له‌ دڵم هه‌ر ده‌مێنێ

SHETA
[email protected]
[email protected]

7

[center][size=16]سوباس بو ئيوةش هيوادارم  سوودى هةبيت بو ئةوانةى لةم تةمةنةدان بةلة نةكةن لة هاوسةركيرى ,,,[/size][/center]

8

دەستتان خۆش بێت،،،،،،دەبێت لە22ساڵ بەرەوسەر هاوسەرگیری بکرێت ،،،بەڵام دوای تەواوکردنی خوێندن.....

slaw

9

دةست خؤش ليندا خان بابةتيكى جوانه ووتةكانت هةمووى راسته , بةلام من تيبينييةكم هةيه ئةو كةسانةى لةو تةمةندا هاوسةركيرى دةكةن زؤربةيان به بةيوةندييةكى سوزدارى هاوسةركيرى بيك دةهينن بة بي ئةوةى له بةيوةندى خوشةويستى تيى بكةن بةلكو تةنها بة حةزو ئارةزوو , دةبينين كةسيك كجيك بة لايةوة سةرنج راكيشه ئةم كوره هةموو هةوليك ئةدات بؤ ئةوةى بيهينى بة بي ئةوةى بير بكاتةوة ئايا ئةو كجه بةراستى شياوه بؤ هاوبةشى كردنى زيانيكى دوور و دريز ,بة بيجةوانةوة ,
من زؤريكم بينيوه له نزيكةوة ج له هاورى و خزم و ناسيار لةو تةمةندا هاوسةركيرى بيك دينن , بةلام به مةرجيك سةركةوتوو دةبن ئةكةر بةراستى لة هاوسةركيرى تيى بكةن , ئةكةر بةراستى تيى كةيشتن ئةوة به راى من كيشه نييه ئةكةر لةو تةمةندا بن . بةلام ئةمه زؤر دةكمةنه .
دووباره دةست خؤش خوشكةكةم

10

[size=24]ده ست خوش با به ته كه ت به هيزو جوانه دووبا ره ده ست خوو شيت لى ده كه م[/size]

http://i42.tinypic.com/2yovk15.jpg
ئه كه ر يه ك جار ناوى منت بهينايه ئه وا منت  هه ركيز له يادت نه ده كردم
ئه كه رجاوه كانت منيان بد يتبايه ئه زيزم ئه وا هه ركيز له يادت نه ده كردم
ئه كه ر له كه ل من ده مايه وه ئه وا  هه موو  دونيا ده بوو  به ئيمن ئه زيزم
فه راموو شم مه كا له يادم مه كا ئه زيزم
:clap:  :clap:          :clap:      :clap:      :clap:        :clap:    :clap:          :clap:         :clap:
:jang:           :jang:            :jang:         :jang:         :jang:                :jang:           :jang:
:vv:          :vv:            :vv:             :vv:              :vv:               :vv:           :vv:

11

سوباس بو ئيوةش ,,,

12

زور راسته ده ست خوش

له هه رشوينى كوليكى سورم ديبى         بوى جوم كه ر هه زاران درك له بيم جه قيبى

13

ده سخؤش .

كه سيرته كه م وامه زانه حه زم ليته
250 م ون كردوه و شكم ليته

14

سوباس بو ئيوةش هيوادارم  سوودى هةبيت بو ئةوانةى لةم تةمةنةدان بةلة نةكةن لة هاوسةركيرى !!

15

ده ست خؤش به راستى بابه تيكى جوانه خوم زؤر كه سى له م شيوه يه م بينيوه